Kolekcja Wenecja

  • Kolekcja Wenecja

Kolekcja Wenecja w całości wykonana jest z litego drewna bukowego. Materiał, którego używamy jest wysuszony, a przed użyciem dokładnie sprawdzany przez naszych stolarzy. Gwarantujemy zatem długowieczność naszych produktów oraz niepowtarzalność każdego mebla.

Wszystkie meble z kolekcji impregnujemy gotowanym olejem lnianym do drewna (FIDDES BLO). Od wieków naturalne oleje znajdowały zastosowanie w impregnacji drewna. W ostatnich latach ze względu na swoje właściwości jest niezwykle popularny w stolartwie. W połączeniu z dobrze wysuszonym materiałem daje ciepły i naturalny kolor.

Dzięki precyzji naszych stolarzy i pomysłowości naszych projektantów stworzyliśmy kolecje mebli, w której liczy się każdy detal. Cokoły są niezwykle istotnym elementem każdego mebla. Zadbaliśmy zatem o charakterystyczne i oryginalne zdobienie, co znacznie podnosi walory estetyczne mebla.

Trwałe i dopasowane okucia znanych firm, które stosujemy poprawiają desing mebli. Sprawiają, że meble nie tylko pasują do każdego wnętrza, ale stają się prawdziwym skarbem, który będzie służył przez długie lata całym pokoleniom. Dajemy gwarancje, że styl mebli, oraz przemyślane wykończenie sprawią, że nasza kolekcja jeszcze przez długie lata będzie przodować w trendach meblowych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Nasze meble transportujemy w całości, dzięki czemu ich konstrukcja jest znacznie bardziej trwała niż brył montowanych samodzielnie. Dodatkowym atutem takiej formy transportu jest fakt, że już chwilę po zakupie można cieszyć się z nowego mebla nie tracąc czasu na montaż.