Kolekcja Verona

  • Kolekcja Verona

Ekskluzywna kolekcja mebli Verona wykonana w całości z najlepszej jakości litego drewna sosnowego charakteryzuje się nogami o przekroju 60x60mm, blatami górnymi o grubości 28mm oraz ramkowymi frontami o niepowtarzalnym wzorze.

Połączenie tych elementów oraz wysokiej klasy prowadnic zapewnia wspaniały wygląd oraz długowieczność mebli z tej kolekcji. Gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Kolekcja Verona standardowo występuje w 3 wariantach wykończenia widocznych na zdjęciach: wosk, biel transparentna oraz bezbarwny lakier.

Dzięki precyzji naszych stolarzy i pomysłowości naszych projektantów stworzyliśmy kolecje mebli, w której liczy się każdy detal.

Trwałe i dopasowane okucia znanych firm, które stosujemy poprawiają desing mebli. Sprawiają, że meble nie tylko pasują do każdego wnętrza, ale stają się prawdziwym skarbem, który będzie służył przez długie lata całym pokoleniom. Dajemy gwarancje, że styl mebli, oraz przemyślane wykończenie sprawią, że nasza kolekcja jeszcze przez długie lata będzie przodować w trendach meblowych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Nasze meble transportujemy w całości, dzięki czemu ich konstrukcja jest znacznie bardziej trwała niż brył montowanych samodzielnie. Dodatkowym atutem takiej formy transportu jest fakt, że już chwilę po zakupie można cieszyć się z nowego mebla nie tracąc czasu na montaż.