Kolekcja Oscar

  • Kolekcja Oscar

Kolekcja OSCAR w całości wykonana jest z litego drewna jesionowego, które od zawsze charkateryzuje twardość, elastyczność i wytrzymałość. Oprócz nowoczesnej estetyki duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów. Materiał, którego używamy jest wysuszony, a przed użyciem dokładnie sprawdzany przez naszych stolarzy.

Wszystkie meble z kolekcji impregnujemy gotowanym olejem lnianym do drewna (FIDDES BLO). Od wieków naturalne oleje znajdowały zastosowanie w impregnacji drewna. W ostatnich latach ze względu na swoje właściwości jest niezwykle popularny w stolartwie. Doskonale eksponuje charakterystyczny układ słojów jesiona. Daje to niepowtarzalny i naturalny efekt, dzięki czemu Państwa wnętrza zostaną eksluzywnie i orygnialnie zaaranżowane.

Dopracowaliśmy każdy detal kolekcji OSCAR, tak aby nasze meble wyróżniały się na rynku meblarskim nie tylko Polski, ale i Europy. Osiągnieliśmy to dzięki zadbaniu o każdy detal. Kolekcja posiada w opcji oświetlenie led. Naturalne drewno i rozmyte światło ożywia nasze meble, a wnętrze napełnia majestycznością i romantyzmem.

Komfort otwierania i zamykania szufad i drzwi dają specjalnie podfrezowane fronty. Brak widocznych metalowych okuć nie burzy naturalnej estetyki mebli inspirowanej górską naturą.

Nasze meble transportujemy w całości, dzięki czemu ich konstrukcja jest znacznie bardziej trwała niż brył montowanych samodzielnie. Dodatkowym atutem takiej formy transportu jest fakt, że już chwilę po zakupie można cieszyć się z nowego mebla nie tracąc czasu na montaż.